RSS
środa, 24 października 2007
Oczywiście,Michale

Oczywiście,ę mogę Ci mówić po imieniu.Będzie mi bardzo miło.Piszę,bo nastąpiła kompletna zmiana planów.Gdyby nie choroba,do Warszawy pojechalabym już dziś.Zostalam kompletnie zaskoczona.Mówiłam Ci, że komputer mam z PFRONU dla ooób niewidomuch j niedowidzących.(Komputrr dla Homera).W tym byłoibezpłatne szkolenie.Zapomniałam!To byłi rok temu.Wczoraj zadzwonili, ę mam przyznane szkolenie w Mielnie.Takie 6 dniowe, 48 godzinne.Muszę jechać, bo to jest bezpłatne, jeszce mogą się obrazić.Co o tym myślisz?Michale.Dziuęki Tobie,będę tam  prymuską (ha, ha).Po dwóch,narazie,antybiotykach,czuję się lepiej.Pozdrawiam serdecznie,Ewa. Zapomniałam,od 5 listopada.

Widze,czytając, ze muszę przeprosić za błedy.

14:12, ewaciekawostki
Link Komentarze (1) »
wtorek, 23 października 2007
Komputeroholik
Dzięki za odpis.Dzięki  za życzenia dotyczące zdrowia.Czułam ,że coś jest niedobrze.Lekarka stwierdziła paskudne zapalenie oskrzeli.Dostałam antybiotyk na  7 dni.Powiedziała, że 4 listopada będę mogła jechać.Wybieram się do mojej kochanej Bratowej do Warszawy.Wrócę 11 listopada.TRZYMAM ZA ZŁOWO Z TĄ KAWĄ!!!Pan mnie nauczył zapytań na Google a potem Wikipedia i ja to robię.AHA! Zaraziłam moją panią doktor komputerem,był pełna podziwu, powiedziala,że pomyśli.Miło  pozdrawiam .Ewa
20:10, ewaciekawostki
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 22 października 2007
Zapomniałam
Zapomniałam dopisać przy "Chorobie", ż strasznie mi głupio za to pytanie do pana Michała.Przecież ja znam różnicę.Tak sobie mys lę, ę nie powinnam wtedy dostać tej piątki.
21:24, ewaciekawostki
Link Komentarze (1) »
Choroba

Jutro muszę iść do lekarza.Dopadł mnie Jakiś wirus i męczy.4 listopada wyjeżdżam i muszę być zdrowa.Poproszę o jakiś antybiotyk,bo tylko w nie wierzę.Przez 4 dni wybrałam 24  Gripexy i nic nie pomogły.Durne te reklamy w telewizji!!!

20:58, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 października 2007
Pytanko
Dziękiza komplementy!Rosnę!!!Tylko wie Pan co ?W takim razie niebardzo rozumiem jaka jest różnica między blogiem a pocztą e-mail.Przecież tam się też wymienia myśli.Nie skompromitowałam się takim pytaniem?Pozdrowienia! Ewa
21:32, ewaciekawostki
Link Komentarze (2) »
Do Paaana Michała
Dzięki za komentarz.Nie wiem jeszcze tylko,czy odpowiadać należ po Nowy wpis czy pod Pana komentarzem.Myślę , że pod komentarzem?Pozdrawiam.Odpisałam i tu i tu.
20:02, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 października 2007
Rozczarowanie
No i nikt do mnie nie pisze.Jestem smutna i zdolowana.
19:01, ewaciekawostki
Link Komentarze (4) »
środa, 10 października 2007
Ewa znowu
wprowadziłam swój adres na pulpit
19:45, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
Do Pana Michała
Dzięki.wszystko sprawdziłam.Działa jak w wielkim mieście!!!
19:37, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
Jestem szczczęśliwa
Zdałam egzamin i to prawdopodobnie na piątkę
19:34, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2