RSS
czwartek, 24 kwietnia 2008
Odpowiadam Chaberkowi
Zobaczymy, czy dostaniesz moje gorące podziękowanie,Odpowiedz
17:40, ewaciekawostki
Link Komentarze (1) »
Moje życie

Nie mm pojęcia, jak się tu poruszać.Jestem zła, bo jestem ciołek,Opisałam Wam całe moje życie i nie wprowadziło się to na blog.  Wszystko na marne,A tak mi fajnie szło.Teraz już chyba wiem.Napiszę jeszcze raz,  Ale jestem zła!!!   

No, teraz już wiem                                

16:42, ewaciekawostki
Link Komentarze (4) »
niedziela, 20 kwietnia 2008
Nowy wątek
Chcę zacząć pisać.
środa, 30 stycznia 2008
Pozdrowienia
Dzięki za wiadomość.Trzymaj się Michale! Nie daj się. Będzie dobrze, zobaczsz.Trzymam kciuki.Pozdrawiam. Ewka
18:03, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 stycznia 2008
No, nareszcie!

Tak się ciesze.że się odezwałeś.Tylko przykro mi, że chrowałeś.Mam nadzieję.że jako młody i silny człowiek szybko się uporasz z tymi  choróbskami,życzę Ci tego z całego serca.

Zdrowiej prędko, jesteś mi potrzebny. Oczywiście zrobiłam postępy.żeby to sprawdzić i zobaczyć, musisz w dogodnym dla siebie czasie przyjść na obiecaną kawę.Ja jestem od września na emeryturze i mam więcej czasu.Moja Bożenka 17 lutego znowu jedzie do tych swoich Niemiec i to na parę miesięcy.

Bylam teraz w Warszwie u Bratowej i  na 25  urodzinach mojej Bratanicy Justynki, która jest moją córką chrzestną.

Michale, odpisz i jak będziesz miał ochotę to przyjdż koniecznie. Tylko napisz kiedy.

Serdecznie pozdrawiam i życzę zdrowia        

Ewka

15:05, ewaciekawostki
Link Komentarze (1) »
czwartek, 29 listopada 2007
Znowu
Najgorsze, że nie mam papierosów a bardzo chce mi się zapalić,
20:31, ewaciekawostki
Link Komentarze (1) »
PS Dołek

Dodam, że właśnie dziś wyjechała do Niemiec moja córka Bożenka, czuję się więc okropnie,Dobrze, ż mam moją ukochaną kotkę Jolę.Nawet nie cieszą mnie moje postępy w pracy z komputerem.Chyba teraz zrozumiałam różnicę między  blogiem a pocztą e-mail. Nareszcie

19:59, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
Dołek
Okropnie się ostatnio czuję.Jestem w okropnym dołku.Muszę to  napisać.a jeszce do tego ta okropna pogoda..Siedzę w domu bo nie mam już pracy i  czuję się okropnie samotna!Nawet ni cieszy mnie perspektywa kursu komputerowego, wcale mi się nie chce tam jechać.nikt nie dzwoni ani nie przychodzi.Popadnę w jakąś depresję,może ktoś przeczyta mojego bloga i pocieszy mni, Ewka
19:13, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
środa, 14 listopada 2007
Pozdrawiam

Witaj Michale!Nie byłam na kursie bo odwołali z powodu choroby instruktora.Czekam na nowy termin.Byłam tylko w Warszwie u bratowej.Jak będziesz wolny to odezwij się i wpadnij na obiecaną kawę.Nic nie popsułam!!!.Wręcz przeciwnie, nabyłam wielu nowych umiejętniści.Pokazała mi córka i siostrzeniec.Pozdrawia Ewa.

18:50, ewaciekawostki
Link Dodaj komentarz »
środa, 24 października 2007
Oczywiście,Michale

Oczywiście,ę mogę Ci mówić po imieniu.Będzie mi bardzo miło.Piszę,bo nastąpiła kompletna zmiana planów.Gdyby nie choroba,do Warszawy pojechalabym już dziś.Zostalam kompletnie zaskoczona.Mówiłam Ci, że komputer mam z PFRONU dla ooób niewidomuch j niedowidzących.(Komputrr dla Homera).W tym byłoibezpłatne szkolenie.Zapomniałam!To byłi rok temu.Wczoraj zadzwonili, ę mam przyznane szkolenie w Mielnie.Takie 6 dniowe, 48 godzinne.Muszę jechać, bo to jest bezpłatne, jeszce mogą się obrazić.Co o tym myślisz?Michale.Dziuęki Tobie,będę tam  prymuską (ha, ha).Po dwóch,narazie,antybiotykach,czuję się lepiej.Pozdrawiam serdecznie,Ewa. Zapomniałam,od 5 listopada.

Widze,czytając, ze muszę przeprosić za błedy.

14:12, ewaciekawostki
Link Komentarze (1) »